Mobilní objekty

SCSA SECURITY provozuje PCO NASEC pro systém satelitního střežení mobilních objektů. Tento objekt je vybaven komunikační jednotkou, která v závislosti na osazení doplňkovým příslušenstvím, dokáže sledovat a vyhodnotit nejrůznější události. Systém umožňuje zaznamenat a vyhodnotit nejen lokalizaci objektu, trasu, rychlost a odcizení, ale také např. havárii, odtažení, rozlišení řidičů či dělení cest na služební a soukromé. Velmi často je využíván i pro logistické funkce, které doplňují střežení i o přehlednou knihu jízd, což klientovi umožňuje sledovat trasu a dobu strávenou na cestách a optimalizovat tak své náklady. Dohled nad objekty je prováděn na základě zvolené služby, buď v rámci našeho dohledového centra nebo má možnost každý klient sledovat svoje vozidlo prostřednictvím připojení k internetu na svém PC nebo smartphonu. Systém umožňuje klientovi i zobrazení všech vozidel začleněných do skupiny na jedné mapě. Naše společnost poskytuje klientům 1 základní služby:
  1. Logistika – služba určená pro majitele vozidel, kteří mají ze zákona povinnost vést knihu jízd, nebo pro podnikatele, kteří chtějí mít úplný přehled o využívání služebních vozidel s možností zobrazení pohybu vozidla v reálném čase, nebo kdykoliv zpětně. Díky přístupu k uloženým datům je možné účinně kontrolovat například dodržování dopravních předpisů, povinných přestávek, nebo stanovené trasy. Jednoduchým doplněním systému lze rozlišit řidiče a přiřadit jim jednotlivé jízdy a případné prohřešky.
  2. Střežení  - Služba zajišťující účinnou ochranu vozidla před jeho odcizením nebo zneužitím. Je kombinací technologie elektronické ochrany vozidla s okamžitou a účinnou reakcí v podobě výjezdu vlastních zásahových jednotek k zajištění vozidla.
Vybavení vašeho vozidla satelitním systémem NASEC a uzavření smlouvy o střežení, vám umožní získat slevu na pojištění proti odcizení. Klientům poskytujeme množstevní slevy. Pro nezávaznou nabídku nás kontaktujte ZDE.